• Wpisów:453
  • Średnio co: 4 dni
  • Ostatni wpis:2 lata temu, 21:59
  • Licznik odwiedzin:29 862 / 1860 dni
Jesteś niezalogowany. Niektóre wpisy dostępne są tylko dla znajomych.
 
Jestem pewna, że zatęsknisz. Może to będzie tylko chwila, moment, ułamek sekundy ale zatęsknisz wiem to. Może będziesz wtedy stał w kolejce po fajki a może będziesz słuchał dobrego rapu. Albo będziesz z nią, poczujesz jej zapach i stwierdzisz że nic nie dorówna mojemu. Ale zatęsknisz. Przeleci Ci przed oczyma wszystko. Każdy mój uśmiech, każda łza. Każda chwila spędzona razem. Zatęsknisz.

Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (7) ›
 

 
Nasz dom będzie najpiękniejszym domem na całym świecie. Będzie w nim ekspres do kawy, wielki balkon, wanna i parapety całe obłożone miękkimi poduszkami. Na półkach będą stały nasze ulubione płyty i filmy, a w pudełkach bilety po przebytych koncertach we dwoje. W kuchni będziemy smażyć naleśniki, pić wino i palić ulubione papierosy. W sypialni, na samym środku, będzie ogromne łóżko na, którym będziemy rozmawiać całe noce i tulić się do siebie. Cały ten dom będzie przepełniony po brzegi miłością, czułością i szczęściem.


 

 
Najpiękniejszy rodzaj szczęścia to ten, w którym czujesz, że wszystko jest tak, jak powinno. Nie chodzi o wielkie, niesamowite wydarzenia, które zmieniają twoje życie o 180 stopni, tylko o spokój ducha, o zasypianie z poczuciem, że twoje jutro jest bezpieczne, a wszystkie sprawy są poukładane.

 

 
Wiesz.. Są osoby o których się nie zapomina przez całe życie. I właśnie Ty taką osobą jesteś. Jestem pewna, że Cię nie zapomnę. Tego jak mnie zawsze rozbawiałeś, tego jak mnie raniłeś i tego jak później wszystko wracało do najlepszego porządku. I mimo tego, że to już koniec, to były najpiękniejsze chwile mojego życia.

Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (12) ›
 

 
Dobrze widzi się tylko sercem. To, co ważne jest niewidoczne dla oczu.

Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (16) ›
 

 
Wpis tylko dla właściciela minibloga

Wpis prywatny. Może go zobaczyć tylko właściciel minibloga.

 

 
Jest na świecie taki rodzaj smutku, którego nie można wyrazić łzami. Nie można go nikomu wytłumaczyć. Nie mogąc przybrać żadnego kształtu, osiada ciasno na dnie serca jak śnieg podczas bezwietrznej nocy
  • awatar Witch..: niestety tak jest. śliczny blog :)
  • awatar koteczka_13: Tak.. I niestety większość osób przynajmniej raz w życiu takiego smutku doświadczy :(
  • awatar Anonym: Właśnie są takie beznadziejne chwile, momenty w których czujemy się bezradni. Ale wszystko mija, bo ma swój czas. Ale będzie lepiej, musi. Czasami w pewnych sytuacjach dostrzeż pozytywny aspekt, wniosek.. mądrość,doświadczenie.
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (5) ›
 

 
  • awatar Vaira: o to to :D
  • awatar Anonym: Samotność to tai gnojek, ale nie szuka się miłości, nie szuka się niczego.. to jak coś co gonisz, jak odpuścisz szczęście przyjdzie do Ciebie u usiądzie na Twoim ramieniu.
  • awatar Bianca_22: Racja.
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (5) ›
 

 
Bo jesteś Ty
Zaczynasz ze mną dzień
Bo jesteś wciąż
Gdy zaczyna się noc
Już wszystko mam
Cóż więcej mógłbym chcieć?
Bo jesteś tu
I zawsze tu bądź
 

 
Wpis tylko dla właściciela minibloga

Wpis prywatny. Może go zobaczyć tylko właściciel minibloga.

 

 
Innych najbardziej satysfakcjonuje czyjaś porażka, aby komuś bardziej dogryźć, zrobić na złość i niech cierpi. Chcę wyrazić swój ból zadany kiedyś przez drugą osobę.. ale czy to jest opłacalne ? jak i tak po pewnym czasie żałujemy ze nie postąpiliśmy inaczej, ze zamiast wybaczyć olaliśmy to co nam ktoś oferował. Czasu nie cofniesz, a szkoda.